Księża

Księża, którzy pracowali w parafii

ks. Zdzisław Kowalewski, proboszcz

ks. Zdzisław Kowalewski, proboszcz

1.10.1989 - 15.08.1998

ks. kan. Marek Izydorczyk, proboszcz

ks. kan. Marek Izydorczyk, proboszcz

16.08.1998 - 14.07.2016

ks. Tadeusz Słobodziński, wikariusz

ks. Tadeusz Słobodziński, wikariusz

30.08.1990 - 24.08.1991

ks. Jacek Jezierski, SAC, wikariusz

ks. Jacek Jezierski, SAC, wikariusz

25.08.1991 - 24.08.1992

ks. Andrzej Piętka, SAC, wikariusz

ks. Andrzej Piętka, SAC, wikariusz

25.08.1992 - 28.08.1993

ks. Janusz Łuczak, SAC, wikariusz

ks. Janusz Łuczak, SAC, wikariusz

29.08.1993 - 27.08.1994

ks. Adrian Galbas, SAC, wikariusz

ks. Adrian Galbas, SAC, wikariusz

28.08.1994 - 29.08.1995

ks. Paweł Dziedziczak, wikariusz

ks. Paweł Dziedziczak, wikariusz

28.08.1994 - 30.08.1996

ks. Jacek Kubis, wikariusz

ks. Jacek Kubis, wikariusz

30.08.1995 - 30.08.1996

ks. Jarosław Jurga, wikariusz

ks. Jarosław Jurga, wikariusz

31.08.1996 - 28.08.1998

ks. Robert Kaczmarek, wikariusz

ks. Robert Kaczmarek, wikariusz

31.08.1996 - 28.08.2000

ks. Kazimierz Urbaniak, wikariusz

ks. Kazimierz Urbaniak, wikariusz

29.08.1998 - 14.02.2004

ks. Tomasz Antczak, wikariusz

ks. Tomasz Antczak, wikariusz

29.08.2000 - 27.08.2002

ks. Paweł Sobstel, pomoc duszpasterska

ks. Paweł Sobstel, pomoc duszpasterska

27.03.2004 - 27.08.2004

ks. Piotr Urbaniak, wikariusz

ks. Piotr Urbaniak, wikariusz

28.08.2004 - 26.08.2005

ks. Witold Bojo, wikariusz

ks. Witold Bojo, wikariusz

28.08.2002 - 26.08.2009

ks. Stanisław Kotowski, wikariusz

ks. Stanisław Kotowski, wikariusz

27.08.2009 - 27.08.2010

ks. Andrzej Jastrzembski, wikariusz

ks. Andrzej Jastrzembski, wikariusz

28.08.2010 - 26.08.2011

ks. mgr lic. Jacek Gładysz, wikariusz

ks. mgr lic. Jacek Gładysz, wikariusz

27.08.2011 - 31.09.2013

ks. mgr Józef Głowacki, wikariusz

ks. mgr Józef Głowacki, wikariusz

01.09.2013 - 29.08.2014

ks. mgr Marek Sasiak, wikariusz

ks. mgr Marek Sasiak, wikariusz

27.08.2005 - 28.08.2015

ks. Cezary Ochocki, wikariusz

ks. Cezary Ochocki, wikariusz

29.08.2015 - 27.08.2016