Ogłoszenia parafialne

13. Niedziela Zwykła

1

Dziś pierwsza lipcowa niedziela. Niech trwające wakacje, zwłaszcza naszych dzieci i młodzieży, staną się okazją do pogłębienia wiary przeżywanej w bezpośrednim kontakcie z przyrodą. Przez piękno ziemi przemawia do nas sam Stwórca. Łączymy się duchowo z naszym ks. Proboszczem, który wraz z dziećmi z naszej parafii przebywa w Beskidzie Sądeckim na koloniach w Barcicach. Zdjęcia z pobytu można oglądać na stronie internetowej naszej parafii.


2

Przypominamy, że wakacyjny porządek Mszy Świętych niedzielnych w naszej parafii będzie następujący: 7:00, 9:00, 10:30 i 18:00. Nie będzie Mszy św. o godz. 12:00. W środy nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17:30. Wszystkich parafian i gości przebywających u nas na wakacjach zapraszamy do licznego udziału w codziennej Eucharystii i w nabożeństwach.


3

W niedzielę, 9 lipca na Mszy św. o godz. 18:00 w naszej parafii gościć będziemy małżeństwo Bogusławę i Adama, którzy wygłoszą świadectwo nawrócenia. Zapraszamy szczególnie rodziny.


4

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca lipca. W czwartek o godz. 18:00 będziemy się modlić o nowe powołania kapłańskie i zakonne. W piątek rano, ks. Filip uda się do chorych. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17:00. Spowiadamy przed mszą św. rano i od godz. 17:00.


5

Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone indywidualnie i na konto parafialne oraz za dzisiejszą tacę.


6

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.


7

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości osobiste bądź rodzinne, składamy najlepsze życzenia - błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.


8

Zapowiedzi przedmałżeńskie pierwsze:

  1. Damian Kociak - kawaler, parafia tutejsza
  2. Joanna Marasek - panna, parafia NSJ Łódź-Julianów

  3. Tomasz Piera - kawaler, parafia tutejsza
  4. Inez Wysocka - panna, parafia tutejsza

Jeśli któraś z osób czytających zapowiedzi ma świadomość przeszkód zachodzących pomiędzy narzeczonymi proszona jest o powiadomienie kancelarii parafialnej.