Ogłoszenia parafialne

29. Niedziela Zwykła

1

Dzisiejsza niedziela w całym Kościele poświęcona jest sprawie misji. Rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Modlimy się w intencji misji i misjonarzy zakonnych i świeckich.


2

Przed nami kolejny różańcowy tydzień. Codziennie w naszej kaplicy o godz. 17:15 gromadzimy się na nabożeństwie różańcowym. Wszystkich parafian zapraszam na tę modlitwę zgromadzonego wokół Maryi Matki Kościoła. Dzieci i młodzież zapraszamy szczególnie w poniedziałki i piątki.


3

Zapraszamy młodzież III klas gimnazjalnych i osoby dorosłe, które chciałaby przystąpić do sakramentu bierzmowania w naszej parafii w przyszłym roku 2018, do zapisywania się na listę do końca października po Mszach świętych w zakrystii lub w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania.


4

Przyjmujemy już na wypominki: jednorazowe, oktawalne, półroczne i roczne. Prosimy o wyraźne pisanie imion i nazwisk zmarłych.


5

Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone indywidualnie i na konto parafialne, dzisiejszą tacę, która przeznaczona jest na misje oraz za tacę inwestycyjną z ubiegłej niedzieli w wysokości 9 079 zł, w całości będzie przeznaczona na zakup okien, które są w produkcji do naszej nowej świątyni i budynku parafialnego. Przypominamy, że całkowity koszt to 61 500 zł.


6

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.


7

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości osobiste bądź rodzinne, składamy najlepsze życzenia - błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.


8

W ostatnim tygodniu odeszli od nas:

  1. Zygmunt Smela - lat69
  2. Edward Elert - lat80

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

Rodzinie i najbliższym przeżywającym śmierć bliskich im osób składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.