Ogłoszenia parafialne

33. Niedziela Zwykła

1

Dziś przeżywamy 33. niedzielę w ciągu roku, a to oznacza, że rok liturgiczny zbliża się do końca. Czytania mszalne przygotowują nas na powtórne przyjście Chrystusa, zwane Paruzją, która zamknie dzieje świata. Chrystus Pan przybędzie jako Sędzia - Król, by raz na zawsze oddzielić dobro od zła i - jak to mówimy w każdym Credo mszalnym - Jego panowaniu nie będzie końca.


2

W dalszym ciągu przyjmujemy na wypominki kwartalne, półroczne i roczne, które są czytane w każdą niedziele przed Mszą św. o godz. 10:30. Pamiętajmy o naszych zmarłych nie tylko odwiedzając cmentarz ale przede wszystkim poprzez modlitwę.


3

W przyszłą niedzielę, 26 listopada, będziemy przeżywali uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Będzie to ostatnia niedziela przed Adwentem.


4

Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone indywidualnie i na konto parafialne, dzisiejszą tacę inwestycyjną, która przeznaczona będzie na pokrycie zobowiązań finansowych związanych z zakupem i montażem okien w nowym kościele i budynku parafialnym. Koszt tej inwestycji to 61 500 zł.


5

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.


6

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości osobiste bądź rodzinne, składamy najlepsze życzenia - błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.


7

W ostatnim tygodniu odeszli od nas:

  1. Kazimiera Szysz
  2. Aurelia Solc

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

Rodzinie i najbliższym przeżywającym śmierć bliskich im osób składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.