Ogłoszenia parafialne

4. Niedziela Adwentu

1

Czas adwentowego oczekiwania dopełnia się. W tym roku wyjątkowo czwarta niedziela Adwentu łączy się z Wigilią Bożego Narodzenia. Dziś Msze św. tylko o godz. 7:00, 9:00, 10:30 i 12:00. Nie będzie Mszy św. o godz. 18:00.


2

Zachęcamy do religijnego przeżywania wieczerzy wigilijnej w rodzinnej i radosnej atmosferze. Starajmy się zachować dobre tradycje związane z tym dniem.


3

Na Pasterkę zapraszamy do nowego kościoła o godz. 24:00. Będzie to historyczne wydarzenie w naszej wspólnocie parafialnej, gdyż zostanie odprawiona pierwsza Msza św. w murach nowej świątyni.


4

Jutro, w uroczystość Bożego Narodzenia Msze św. o godz.: 9:00, 10:30, 12:00 i 18:00, zaś we wtorek, w święto św. Szczepana, obowiązuje porządek Mszy Świętych jak w każdą niedzielę.


5

Wizytę duszpasterską, zwaną Kolendą rozpoczniemy od 2 stycznia 2018 r.


6

W przyszłą niedzielę, w święto Świętej Rodziny i zarazem ostatni dzień roku kalendarzowego 2017, podczas nabożeństwa po Mszy św. o godz. 10:30 będziemy dziękować Panu Bogu za wszystkie dni kończącego się roku. Porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę.


7

Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone indywidualnie i na konto parafialne, dzisiejszą tacę oraz za tacę inwestycyjną, która wyniosła 7 700 zł.


8

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.


9

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości osobiste bądź rodzinne, składamy najlepsze życzenia - błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.


10

W ostatnim tygodniu odeszli od nas:

  1. Zbigniew Urba - l. 70

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

Rodzinie i najbliższym przeżywającym śmierć bliskich im osób składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.