Ogłoszenia parafialne

2. Niedziela Zwykła

1

Dzisiaj wraz z katolikami na całym świecie modlimy się za migrantów i uchodźców. Zachęcamy, aby w sposób szczególny otoczyć ich modlitwą.


2

W środę Kościół w Polsce obchodzi Dzień Judaizmu. Dziękujemy Panu Bogu za wspólną wiarę objawioną na kartach Starego Testamentu.


3

W przyszłą niedzielę i poniedziałek przypada Dzień Babci i Dzień Dziadka. Zapraszamy seniorów do wspólnej modlitwy wraz ze swoimi wnukami za tydzień, podczas Mszy Świętej z udziałem dzieci o godz. 12:00.


4

Przypominamy, że dzisiaj o godzinie 15:30 w salce odbędzie się świąteczne opłatkowe spotkanie Asysty, Żywego Różańca i Wieczernika.


5

Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone indywidualnie i na konto parafialne, które wpłynęły podczas kolędy w ostatnim tygodniu oraz na dzisiejszą tacę inwestycyjną, która w całości przeznaczona zostanie na pokrycie zaległych zobowiązań związanych z pracami budowlanymi, które do tej pory zostały już wykonane na nowym kościele.


6

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.


7

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości osobiste bądź rodzinne, składamy najlepsze życzenia - błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.


8

W naszej parafii nadal trwa wizyta duszpasterska zwana kolędą. Niech będzie ona okazją do wspólnej modlitwy, wzajemnego poznania się, zbliżenia i rozmowy o problemach nie tylko konkretnej rodziny, ale także o sprawach naszej parafialnej wspólnoty. Kapłan przynosi do naszego domu Boże błogosławieństwo. Skorzystajmy z tego wyjątkowego daru. Plan kolędy jest wywieszony w gablocie.


9

W ostatnim tygodniu odeszli od nas:

  1. Maria Miedzińska - lat 84
  2. Janina Łukasiewicz - lat 59
  3. Jan Pyrek - lat 88

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

Rodzinie i najbliższym przeżywającym śmierć bliskich im osób składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.