Ogłoszenia parafialne

5. Niedziela Zwykła

1

Pan Jezus przyszedł dzisiaj do nas, tak jak do domu Szymona i Andrzeja, z darem uzdrowienia i duchowego uwolnienia. On wciąż szuka tych, którzy potrzebują Jego pomocy. Bądźmy Mu za to wdzięczni.


2

W przyszłą niedzielę, 11 lutego, przypada liturgiczne wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. To wspomnienie łączymy z obchodami 25 Światowego Dnia Chorych. Mamy więc szczególną okazję do pogłębienia postawy wrażliwości, refleksji i czynnego działania wobec cierpiących i chorych, osamotnionych, wobec tych, do których mamy bardzo blisko siebie, i wobec tych, których nie znamy. Współczesny świat bardzo potrzebuje wielu dobrych Samarytan. A o godz. 18:00 podczas mszy św. świadectwem doświadczenia Boga w swoim życiu podzieli się z nami Grażyna uzdrowiona z choroby nowotworowej.


3

Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone indywidualnie i na konto parafialne oraz za te, które wpłynęły podczas kolędy w ostatnim tygodniu i na dzisiejszą tacę.


4

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej którą można nabyć w zakrystii.


5

W naszej parafii jeszcze dwa dni potrwa wizyta duszpasterska zwana kolędą. Plan kolędy jest wywieszony w gablocie. Jeżeli są jeszcze rodziny, które zostały pominięte lub których nie było w domu podczas kolędy a chciałyby spotkać się z duszpasterzem, to istnieje taka możliwość po wcześniejszym umówieniu się w zakrystii bądź w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania.


6

W ostatnim tygodniu odeszli od nas:

  1. Janina Okupnik-Gruszka - lat 83

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

Rodzinie i najbliższym przeżywającym śmierć bliskich im osób składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.