Ogłoszenia parafialne

3. Niedziela Wielkiego Postu

1

Pamiętajmy, że najważniejszym zadaniem w tym świętym czasie jest nasze nawrócenie. Pomagają nam w tym zewnętrzne praktyki pokutne oraz udział w wielkopostnych nabożeństwach: piątkowej Drodze Krzyżowej o godz. 17:30 dla dzieci i o godz. 18:30 dla wszystkich wiernych i niedzielnych Gorzkich Żalach o godz. 17:15. Przypominam, że za pobożny udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny.


2

Przypominamy, że z naszej parafii 23 marca (piątek), po raz pierwszy po Mszy św. odprawionej o godz. 21:00, wyruszy 40 kilometrowa Ekstremalna Droga Krzyżowa - Wzgórza Łódzkie. Szczegóły na plakacie oraz na stronie internetowej projektu.


3

Jak już było ogłaszane tydzień temu, w naszej parafii w tym roku nie będziemy przeżywać rekolekcji wielkopostnych z powodu Misji Świętych z Jezusem Miłosiernym, które odbędą się od 14 do 21 kwietnia. Przed Świętami Wielkanocnymi odbędzie się dzień skupienia ze spowiedzią świętą: dla dzieci 16 marca, a dla ogółu wiernych 17 marca. Szczegółowe godziny spotkań podamy za tydzień.


4

W czwartek, 8 marca zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencjach kobiet na Mszę Świętą o godz. 18:00.


5

Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone indywidualnie i na konto parafialne oraz na dzisiejszą tacę.


6

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabyć w zakrystii.


7

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości osobiste bądź rodzinne, składamy najlepsze życzenia - błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.


8

W ostatnim tygodniu odeszli od nas:

  1. Stefan Sypniewski - l. 70
  2. Piotr Grabarczyk - l. 32

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

Rodzinie i najbliższym przeżywającym śmierć bliskich im osób składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.