Ogłoszenia parafialne

3. Niedziela Wielkanocna

1

Zmartwychwstały Jezus ukazał się przestraszonym, uciekającym z Jerozolimy uczniom, którzy nie potrafili Go rozpoznać. Poznali Go dopiero, gdy pisma im wyjaśniał i łamał dla nich chleb.


2

Dzisiaj i przez cały tydzień chcemy pochylać się nad tajemnicą Bożego Miłosierdzia, uczestnicząc w Misjach Parafialnych, które prowadzą OO. Jezuici. Skorzystajmy z tej uczty duchowej. Program Misji jest wywieszony w gablotach, na stronie internetowej parafii oraz na folderach, które znajdują się przy wyjściu z kaplicy.


3

W najbliższy piątek, 20 kwietnia o godz. 19:30 odbędzie się spotkanie kandydatów do bierzmowania. Obecność obowiązkowa.


4

Za tydzień, w Niedzielę Dobrego Pasterza, będziemy modlić się o nowe powołania do służby w Kościele: kapłańskie, zakonne i misyjne.


5

Nasza parafia organizuje pielgrzymkę autokarową w dniach 11 i 12 maja na Święty Krzyż, do Kałkowa-Godowa, Skarżyska-Kamiennej i Wąchocka. Koszt 190 zł. Zapisy i szczegółowe informacje można uzyskać w zakrystii lub w kancelarii w godzinach urzędowania.


6

Przypominamy, że parafia nasza organizuje wypoczynek letni w Beskidzie Sądeckim dla dzieci ze szkoły podstawowej. Kolonie odbędą się w terminie od 25 czerwca do 4 lipca. Koszt wypoczynku to 900 zł. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zakrystii po Mszy św. lub do kancelarii w godzinach urzędowania. Ilość miejsc ograniczona. Na dzieci czeka wiele atrakcji: pobyt w Energylandii, spływ Dunajcem, baseny termalne, Zakopane, pyszne góralskie jedzonko, itp.


7

Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone indywidualnie i na konto parafialne oraz na dzisiejszą tacę inwestycyjną, która będzie przeznaczona na pokrycie kosztów związanych z pracami na nowej świątyni.


8

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą możemy nabyć w zakrystii.


9

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości osobiste bądź rodzinne, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.


10

W ostatnim tygodniu odeszli od nas:

  1. Karol Olejnik - l. 85

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

Rodzinie i najbliższym przeżywającym śmierć bliskich im osób składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.