Ogłoszenia parafialne

11. Niedziela Zwykła

1

Minęła połowa czerwca, miesiąca poświęconego Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe, które są odprawiane codziennie po Mszy św. o godz. 18:00.


2

W sobotę, 23 czerwca, obchodzimy Dzień Ojca. Naszymi modlitwami obejmijmy wszystkich ojców z naszej wspólnoty parafialnej, aby godnie i z miłością wypełniali swoje obowiązki w codziennych staraniach o swoje rodziny.


3

W przyszłą niedzielę 24 czerwca, przypada Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, który przygotował drogę Jezusowi Chrystusowi.


4

Zbliża się koniec roku katechetycznego i szkolnego. Przypominam dzieciom, młodzieży i rodzicom, że każde dzieło, aby przyniosło dobre owoce, aby było dobrze zakończone, powinno być ofiarowane Panu Bogu. Warto w modlitwach nie tylko prosić, ale i dziękować za otrzymane dobro, za przeżyty z Bogiem czas. Niech nie zabraknie tego dziękczynienia w nadchodzących dniach. Będziemy też prosić o dobre przeżycie czasu wakacji. W naszej parafii Msza św. na zakończenie roku szkolnego 2017/2018 odprawiona zostanie 21 czerwca (czwartek) o godz. 9:00. Zapraszamy całą społeczność Szkoły Podstawowej nr 30.


5

Za tydzień w poniedziałek 25 czerwca, po Mszy św. o godz. 7:00, dzieci z naszej parafii wraz z ks. Proboszczem wyjadą na kolonie letnie w Beskid Sądecki. Powrót nastąpi 4 lipca (środa) około godz. 18:00. Życzymy im pięknej pogody i wspaniałego wypoczynku.


6

Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone indywidualnie i na konto parafialne oraz na dzisiejszą tacę inwestycyjną.


7

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą możemy nabyć w zakrystii.


8

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości osobiste bądź rodzinne, składamy najlepsze życzenia - błogosławieństwa Bożego.


9

W ostatnim tygodniu odeszli od nas:

  1. Henryk Macudziński - l. 71

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

Rodzinie i najbliższym przeżywającym śmierć bliskich im osób składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.