Ogłoszenia parafialne

20. Niedziela Zwykła

1

Pan Jezus poucza dzisiaj swoich słuchaczy, że On jest z nami i pozostanie obecny i żywy pod postacią chleba i wina. Każdy z nas może skorzystać z tego ożywiającego pokarmu, który nam zostawił. Co więcej, karmienie się Jego Ciałem i Krwią jest warunkiem koniecznym, aby osiągnąć życie wieczne. Nie lekceważmy tego.


2

We wtorek, 21 sierpnia Mszą św. o 6:00 w Sanktuarium Matki Boskiej Zwycięskiej rozpocznie się 93 Piesza Pielgrzymka Łódzka na Jasną Górę. Postarajmy się towarzyszyć pątnikom poprze modlitwę indywidualną lub przez udział w Eucharystii.


3

W przyszłą niedzielę, 26 sierpnia uczcimy Najświętszą Maryję Pannę Częstochowską. Msze święte będą odprawiane w naszej parafii w nowym kościele o godz. 7:00, 9:00, 10:30 i 18:00. Zachęcamy i zapraszamy do wspólnej modlitwy.


4

Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone indywidualnie i na konto parafialne, które wpłynęły w ostatnim tygodniu oraz na dzisiejszą tacę inwestycyjną, a także za dobrowolne ofiary złożone przy nabywaniu wiązanek w Uroczystość Matki Bożej Wniebowziętej w wysokości 3112 zł. Wszystkim Paniom, które włączyły się w zbieranie ziół i we wtorek, 14 sierpnia pomagały w przygotowaniu wiązanek składamy serdeczne „Bóg zapłać”.


5

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej tygodników: Niedzieli i Gościa Niedzielnego. Zapraszamy do zakrystii po czasopisma.


6

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości osobiste bądź rodzinne, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.


7

W ostatnim tygodniu odeszli od nas:

  1. Barbara Piętka - lat 71

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

Rodzinie i najbliższym przeżywającym śmierć bliskich im osób składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.