Ogłoszenia parafialne

32. Niedziela Zwykła

1

Dzisiaj solidaryzujemy się z Kościołem prześladowanym w różnych częściach świata. Po Mszach św. możemy dobrowolną ofiarą do puszek wesprzeć Kościół prześladowany.


2

Dzisiejsze Święto stulecia odzyskania niepodległości naszej Ojczyzny skłania nas do wyrażenia wielkiego dziękczynienia Panu Bogu za Jego opiekę nad Polską i jednocześnie do dalszej wytrwałej modlitwy za nasz Kraj. Wspominając czas trudnego wykuwania niepodległości Polski, zapraszamy wszystkich od 16:30 na indywidualną adorację Najświętszego Sakramentu, a o 17:15 na nabożeństwo różańcowe i na 18:00 na Mszę św. W czasie tych modlitw będziemy dziękować Bogu za wolność i prosić o dalsze błogosławieństwo i opiekę dla naszej Ukochanej Ojczyzny.


3

W dalszym ciągu przyjmujemy na wypominki kwartalne, półroczne i roczne, które są czytane w każdą niedziele przed Mszą św. o godz. 10:30. Pamiętajmy o naszych zmarłych nie tylko odwiedzając cmentarz ale przede wszystkim poprzez modlitwę.


4

W najbliższy piątek, 16 listopad zapraszamy na godz. 18:30 na pierwsze spotkanie wszystkich kandydatów, którzy zapisali się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Obecność obowiązkowa.


5

W przyszłą niedzielę, 18 listopad na Mszach św. o 9:00, 10:30 i 12:00 pary małżeńskie Domowego Kościoła, podzielą się swoim świadectwem wiary i będą zapraszać małżeństwa z naszej parafii do włączenia się do tej wspólnoty. Zapraszamy szczególnie młode małżeństwa.


6

Przypominamy, że nasza parafia organizuje jednodniową pielgrzymkę autokarową w dniu 24 listopada (sobota) do Częstochowy i do Sanktuarium Matki Bożej w Gidlach. Koszt 45 zł zawiera: przejazd, ubezpieczenie, przewodnik, bilety wstępu. Zapisy i szczegółowe informacje można uzyskać w zakrystii lub w kancelarii w godzinach urzędowania. Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc.


7

Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone indywidualnie i na konto parafialne, które wpłynęły w ostatnim tygodniu oraz na dzisiejszą tacę. Przypominamy, że za tydzień w trzecia niedzielę miesiąca, tradycyjnie zostanie zebrana taca inwestycyjna.


8

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości osobiste bądź rodzinne, składamy najlepsze życzenia - błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.


9

W ostatnim tygodniu odeszli od nas:

  1. Jan Kiciński - l. 88
  2. Stanisław Szczechowicz - l. 91
  3. Halina Wronowska - l. 78
  4. Bogusław Radzikowski - l. 63

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

Rodzinie i najbliższym przeżywającym śmierć bliskich im osób składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.