Ogłoszenia parafialne

4. Niedziela Adwentu

1

Czas adwentowego oczekiwania dopełnia się. Jutro odprawimy ostatnią Mszę św. roratnią o godz. 7:00. Serdecznie zapraszamy. Z racji Wigilii i spotkań w gronie rodzinnym nie będzie Mszy św. o godz. 18:00.


2

Zachęcamy do religijnego przeżywania wieczerzy wigilijnej w rodzinnej i radosnej atmosferze. Starajmy się zachować dobre tradycje związane z tym dniem.


3

Pasterka będzie odprawiona w naszej parafii o godz. 24:00. Tradycyjnie po mszy św. podzielimy się opłatkiem i złożymy sobie życzenia.


4

We wtorek Uroczystość Bożego Narodzenia. Msze św. będą odprawiane w naszej kaplicy o godz. 9:00, 10:30, 12:00 i 18:00. W środę, w Święto św. Szczepana, obowiązuje porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę: 7:00, 9:00, 10:30, 12:00 i 18:00.


5

Wizytę duszpasterską, zwaną Kolendą, rozpoczniemy od 2 stycznia 2019 r.


6

W przyszłą niedzielę przypada Święto Świętej Rodziny, w szczególny sposób będziemy się modlić za naszą rodzinę parafialną i nasze rodziny, dziękując za kończący się rok 2018 i prosić o opiekę i błogosławieństwo szczególnie przy dalszych pracach wykończeniowych nowej świątyni w nadchodzącym nowym 2019 roku.


7

Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone indywidualnie i na konto parafialne, dzisiejszą tacę, oraz za tacę inwestycyjną z ubiegłej niedzieli, która wyniosła 7 400 zł.


8

Bardzo serdecznie dziękujemy parafii św. Łukasza w Łodzi za przekazanie dla naszej parafii szopki, którą niedługo będziemy mogli podziwiać. Podczas pasterki odprawimy Mszę św. w intencji parafii św. Łukasza w podziękowaniu za ten dar serca dla naszej wspólnoty parafialnej.


9

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.


10

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości osobiste bądź rodzinne, składamy najlepsze życzenia - błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.