Ogłoszenia parafialne

2. Niedziela Zwykła

1

Najświętsza Ofiara Chrystusa, której pamiątkę sprawowaliśmy, zjednoczyła nas wokół ołtarza. W Tygodniu Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan prosimy dobrego Boga, aby wszyscy wyznawcy Chrystusa stanowili „jedno serce i jednego ducha”, dając w ten sposób czytelne świadectwo wobec świata. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach o jedność chrześcijan. Szczegółowy plan wywieszony jest w gablocie parafialnej.


2

W poniedziałek i we wtorek przypada Dzień Babci i Dzień Dziadka. Zapraszamy seniorów do wspólnej modlitwy ze swoimi wnukami.


3

Spotkanie opłatkowe scholi dziecięcej, ministrantów i lektorów wraz z rodzicami odbędzie się w niedzielę 27 stycznia o godz. 15:30 w salce. Serdecznie zapraszamy.


4

Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone indywidualnie i na konto parafialne, podczas kolędy które wpłynęły w ostatnim tygodniu oraz na dzisiejszą tacę, która jest tacą inwestycyjną.


5

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości osobiste bądź rodzinne, składamy najlepsze życzenia - błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.


6

W naszej parafii nadal trwa wizyta duszpasterska zwana kolędą. Niech będzie ona okazją do wspólnej modlitwy, wzajemnego poznania się, zbliżenia i rozmowy o problemach nie tylko konkretnej rodziny, ale także o sprawach naszej parafialnej wspólnoty. Kapłan przynosi do naszego domu Boże błogosławieństwo. Skorzystajmy z tego wyjątkowego daru. Plan kolędy jest wywieszony w gablocie i na stronie internetowej naszej parafii.


7

W ostatnim tygodniu odeszli od nas:

  1. Janina Dębska - l. 74
  2. Halina Stawowska - l. 76

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

Rodzinie i najbliższym przeżywającym śmierć bliskich im osób składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.