Ogłoszenia parafialne

4. Niedziela Zwykła

1

Pierwsza niedziela miesiąca gromadzi nas wokół Chrystusa obecnego w Najświętszym Sakramencie. Chwile adoracji są nie tylko wyrazem naszej miłości wobec Pana, ale jednocześnie próbą odkrywania Bożej obecności pośród codziennych spraw i ludzkich losów. Zapraszamy na modlitwę i uwielbienie po każdej Mszy Świętej.


2

Przypominamy, że nowenna do Matki Bożej Niestającej Pomocy jest odprawiana w każdą środę o godz. 17:30, a nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego z koronką i godzinkami w każdy piątek o godz. 17:30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.


3

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca lutego. W tym dniu dziękujemy Panu Jezusowi za dar Eucharystii i kapłaństwa. We Mszy Świętej o godz. 18:00 będziemy prosić o nowe i święte powołania kapłańskie i zakonne.


4

Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone indywidualnie, na konto parafialne, za te, które wpłynęły podczas kolędy oraz za dzisiejszą tacę.


5

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.


6

W naszej parafii nadal trwa wizyta duszpasterska zwana kolędą. Niech będzie ona okazją do wspólnej modlitwy, wzajemnego poznania się, zbliżenia i rozmowy o problemach nie tylko konkretnej rodziny, ale także o sprawach naszej parafialnej wspólnoty. Kapłan przynosi do naszego domu Boże błogosławieństwo. Skorzystajmy z tego wyjątkowego daru. Plan kolędy jest wywieszony w gablocie i na stronie internetowej naszej parafii.


7

W ostatnim tygodniu odeszli od nas:

  1. Jadwiga Wicińska - l. 66

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

Rodzinie i najbliższym przeżywającym śmierć bliskich im osób składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.