Ogłoszenia parafialne

7. Niedziela Zwykła

1

Chrystusowa Ewangelia nieustannie stawia przed nami nowe wyzwania. Przykazanie miłości nieprzyjaciół dosięga naszych uprzedzeń, doznanych krzywd i niesprawiedliwości. Podejmijmy w nowym tygodniu próbę wypełnienia przykazania, do którego nie tylko zaprasza, ale i uzdalnia nas Duch Święty.


2

W tym tygodniu wypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca marca. W piątek zachęcamy do przyjęcia Komunii św. wynagradzającej Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za grzechy całego świata. Spowiedź przed Mszą św. i od godz. 17:00. Tradycyjnie do chorych udamy się w godzinach porannych.


3

W pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy na godz. 6:30 na różaniec i Mszę św. z nabożeństwem.


4

Za tydzień, w pierwszą niedzielę miesiąca, zamiast kazania będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i wspólna adoracja po każdej Mszy św.


5

W piątek 1 marca obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. Niech tego dnia towarzyszy nam pamięć i modlitwa za bohaterów naszej Ojczyzny.


6

Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone indywidualnie i na konto parafialne oraz za tacę inwestycyjną, która wyniosła 9 340 zł. Będzie ona w całości przeznaczona na tynkowanie i malowanie nowej świątyni.


7

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą możemy nabyć w zakrystii.


8

Solenizantom i jubilatom tygodnia życzymy obfitych Bożych darów i wielu znaków ludzkiej miłości.


9

W ostatnim tygodniu odeszli od nas:

  1. Irena Bienias - l. 84

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

Rodzinie i najbliższym przeżywającym śmierć bliskich im osób składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.