Ogłoszenia parafialne

14. Niedziela Zwykła

1

Radość spotkania z Chrystusem podczas niedzielnej Eucharystii rozpala serca wierzących nową gorliwością w podążaniu drogami wiary. Niech wolny od wielu codziennych obowiązków czas wakacji i urlopów pozwoli nam jeszcze głębiej przeżywać spotkania z Panem.


2

Wszystkich wybierających się na letni wypoczynek w kraju czy za granicę zachęcamy do wcześniejszego poszukania kościoła, w którym możemy uczestniczyć w niedzielnej Mszy Świętej. W tym celu możemy wykorzystać możliwości Internetu.


3

Przypominamy, że w lipcu i sierpniu zmienia się plan Mszy Świętych niedzielnych. Porządek jest następujący: 7:00, 9:00, 10:30 i 18:00. Nie ma Mszy św. o godz. 12:00.


4

Nowenna do Matki Bożej Niestającej Pomocy w środę o godz. 17:30.


5

W sobotę, 13 lipca o godz. 18:00 odprawimy kolejne Nabożeństwo Fatimskie. Po mszy św. w kaplicy zaczniemy odmawiać różaniec, który będziemy kontynuować w czasie procesji wokół nowej świątyni. Możemy składać specjalne intencje i prośby do Matki Bożej na to nabożeństwo. Przynieśmy ze sobą świece i zapraszamy do wspólnej modlitwy.


6

Parafia św. Józefa na Rudzie organizuje pielgrzymkę autokarową do Medjugorie od 5 do 13 października 2019 r. Szczegółowe informacje można uzyskać w zakrystii po Mszy św. i w kancelarii w godzinach urzędowania.


7

Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone indywidualnie i na konto parafialne oraz za dzisiejszą tacę.


8

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą możemy nabyć w zakrystii.


9

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości osobiste bądź rodzinne, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego.


10

W ostatnim tygodniu odeszli od nas:

  1. Tadeusz Taraska - l. 70

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

Rodzinie i najbliższym przeżywającym śmierć bliskich im osób składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.