Ogłoszenia parafialne

21. NIEDZIELA ZWYKŁA

1

Ostatnia niedziela sierpnia, kończący się czas wakacji i urlopów przynaglają nas do wdzięczności za wszelkie Boże dary, które stały się naszym udziałem w minionych miesiącach. Pamiętajmy o uwielbieniu dobrego Boga w naszych osobistych modlitwach.


2

Za tydzień 1 września, wracamy do porządku Mszy św. sprzed wakacji. Przypominamy więc, że Msze św. w naszym kościele będą odprawiane w niedzielę o godz. 7:00, 9:00, 10:30, 12:00 dla dzieci i o 18:00. Będzie to również pierwsza niedziela miesiąca września, czyli niedziela adoracyjna, która będzie dla nas okazją do uwielbienia Pana Boga za miniony czas oraz zawierzenia Jemu nowego roku szkolnego i katechetycznego.


3

W niedzielę, 1 września wspominamy 80. rocznicę wybuchu II wojny światowej. Będziemy się modlić o pokój na świecie oraz za wszystkie ofiary wojny.


4

Jutro, 26 sierpnia uczcimy Najświętszą Maryję Pannę Częstochowską. Msze święte będą odprawiane w naszej parafii w nowym kościele o godz. 7:00 i 18:00. Zachęcamy i zapraszamy do wspólnej modlitwy.


5

Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym przy par. Dobrego Pasterza w Łodzi organizuje pielgrzymkę do Lichenia w dniu 7 września 2019 r. Zapisy w parafii Dobrego Pasterza po każdej Mszy Św. o godz. 18:00. Koszt pielgrzymki – 40 zł.


6

Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone indywidualnie i na konto parafialne, dzisiejszą tacę oraz za tacę inwestycyjną, która wyniosła 5 500 zł.


7

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą możemy nabyć w zakrystii.


8

W ostatnim tygodniu odeszli od nas:

  1. Paweł Kurek - l. 54

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

Rodzinie i najbliższym przeżywającym śmierć bliskich im osób składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.