Ogłoszenia parafialne

28. Niedziela Zwykła

1

W całej Polsce obchodzimy dzisiaj Dzień Papieski. Niosąc w sercach pamięć o św. Janie Pawle II, przyjacielu młodzieży, inicjatorze Światowych Dni Młodzieży, wielkim wychowawcy wielu pokoleń, pragniemy włączyć się w dzieło stypendialne Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Bóg zapłać za wszelkie ofiary złożone do puszek po Mszach Św.


2

W poniedziałek obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Nasze myśli kierujemy w stronę nauczycieli, katechetów, wychowawców, wszystkich pracowników szkoły oraz uczniów. Otoczmy ich naszymi modlitwami.


3

Przed nami kolejny różańcowy tydzień. Przypominamy, że nabożeństwa październikowe odprawiane są codziennie o godz. 17:15. Dzieci i młodzież zapraszamy na te nabożeństwa w poniedziałki i czwartki.


4

Przyjmujemy już na wypominki jednorazowe, oktawalne, półroczne i roczne. Prosimy o wyraźne pisanie imion i nazwisk zmarłych.


5

W przyszłą niedzielę, 20 października rozpoczynamy Tydzień Misyjny, który w tym roku będzie miał szczególny wymiar z racji trwającego nadzwyczajnego miesiąca misyjnego. Zbiórkę ofiar na wsparcie dzieła misyjnego Kościoła przeprowadzimy 27 października.


6

Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone indywidualnie i na konto parafialne, które wpłynęły w ostatnim tygodniu oraz na dzisiejszą tacę. Pragniemy również przypomnieć, że w przyszłą niedzielę będzie zebrana taca inwestycyjna, która zostanie przeznaczona w całości na pokrycie kosztów za wykonane dotychczasowe prace tynkarskie.


7

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.


8

W ostatnim tygodniu odeszli od nas:

  1. Jan Miścicki - l 62
  2. Anna Wachowicz - l. 81
  3. Jan Michalak - l. 89

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

Rodzinie i najbliższym przeżywającym śmierć bliskich im osób składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.