Ogłoszenia parafialne

31. Niedziela Zwykła

1

Spotkanie Chrystusa z Zacheuszem przypomina nam, że nie wystarczy tylko odwrócić się od zła, ale trzeba całym sercem zaangażować się w czynienie dobra. Niech to niedzielne przesłanie przyświeca nam na drogach nowego tygodnia.


2

Ze względu na Msze św. z wypominkami oktawalnymi nie będzie w tym tygodniu nabożeństw w środę do Matki Bożej Niestającej Pomocy i w piątek do Bożego Miłosierdzia.


3

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek listopada. Podczas mszy św. o godz. 7:00 będziemy się modlić o nowe powołania kapłańskie i zakonne.


4

Do piątku 8 listopada duszom w czyśćcu możemy ofiarować dar odpustu zupełnego za pobożne nawiedzenie cmentarza i zmówienie modlitwy w ich intencji. Do 9 listopada włącznie, codziennie podczas Mszy Świętej o godz. 18:00 modlimy się za zmarłych w naszej kaplicy w wypominkach oktawalnych. Przyjmujemy jeszcze na wypominki półroczne i roczne, które można składać w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.


5

Parafia nasza organizuje w dniu 23 listopada (sobota) pielgrzymkę autokarową na Jasną Górę i do Doliny Miłosierdzia w Częstochowie. O godz. 9:30 mamy zarezerwowaną mszę św. w Kaplicy Matki Bożej Jasnogórskiej, podczas której będziemy dziękować za 30 lat istnienia naszej parafii i prosić o dalszą opiekę i pomoc na dalsze lata. Koszt 50 zł., w tym przejazd, ubezpieczenie i posiłek w Domu Pielgrzyma. Zapraszamy do wspólnego wyjazdu.


6

Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone indywidualnie i na konto parafialne oraz za dzisiejszą tacę. Przyszłą niedzielę 10 listopada, będziemy przeżywali jako Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Po Mszach św. będziemy mogli złożyć dobrowolne ofiary na ten cel do puszek.


7

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabyć w zakrystii po Mszy św.


8

W ostatnim tygodniu odeszli od nas:

  1. Polikarp Wudarczyk -

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

Rodzinie i najbliższym przeżywającym śmierć bliskich im osób składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.