Ogłoszenia parafialne

2. Niedziela Zwykła

1

W Kościele trwa Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Pan Jezus domaga się wzajemnej miłości: „To jest moje przykazanie, abyście się wzajemnie miłowali, tak jak Ja was umiłowałem”. Niech ta miłość stanie się naszym znakiem rozpoznawczym w świecie.


2

Przypominamy, że dziś o godz. 15:30 w salce odbędzie się świąteczne opłatkowe spotkanie Asysty, Żywego Różańca i Wieczernika. Natomiast spotkanie opłatkowe scholi dziecięcej, ministrantów i lektorów wraz z rodzicami odbędzie się w niedzielę 26 stycznia o godz. 15:30 w salce. Serdecznie zapraszamy.


3

We wtorek, 21 stycznia, przypada Dzień Babci, a w środę, 22 stycznia – Dzień Dziadka. Pamiętajmy i módlmy się w tych dniach za naszych kochanych dziadków, tych żyjących i tych, którzy już odeszli do domu Ojca. Niech naszym podziękowaniem będzie modlitwa, ofiarowana Komunia św. i serdeczna pamięć.


4

Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone indywidualnie i na konto parafialne, podczas kolędy, które wpłynęły w ostatnim tygodniu oraz na dzisiejszą tacę, która jest tacą inwestycyjną, która w całości będzie przeznaczona na spłatę zadłużenia za wykonane prace tynkarskiej w nowym kościele.


5

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą możemy nabyć w zakrystii po Mszy św.


6

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości osobiste bądź rodzinne, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.


7

W naszej parafii nadal trwa wizyta duszpasterska zwana kolędą. Niech będzie ona okazją do wspólnej modlitwy, wzajemnego poznania się, zbliżenia i rozmowy o problemach nie tylko konkretnej rodziny, ale także o sprawach naszej parafialnej wspólnoty. Kapłan przynosi do naszego domu Boże błogosławieństwo. Skorzystajmy z tego wyjątkowego daru.


8

W ostatnim tygodniu odeszli od nas:

  1. Jolanta Czarnocka - l. 65
  2. Krzysztof Kowalski - l. 64
  3. Jerzy Różycki - l. 81

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

Rodzinie i najbliższym przeżywającym śmierć bliskich im osób składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.