Ogłoszenia parafialne

21. Niedziela Zwykła

1

Przed nami ostatni tydzień sierpnia – miesiąca trzeźwości, a dla wielu ostatnie dni urlopów i wakacji. Starajmy się jak najlepiej wykorzystywać ten czas na pogłębienie naszych wzajemnych relacji rodzinnych czy przyjacielskich, na dobrą lekturę i budujące rozmowy. Zachęcamy przy tej okazji do lektury książek i prasy katolickiej.


2

W środę, 26 sierpnia uczcimy Najświętszą Maryję Pannę Częstochowską. Msze święte będą odprawiane w naszej parafii o godz. 7:00 i 18:00. Zachęcamy i zapraszamy do wspólnej modlitwy.


3

Przypominamy, że w każdą środę odprawiamy Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w piątek uczestniczymy w nabożeństwie do Bożego Miłosierdzia o godz. 17:30.


4

W minionym tygodniu w piątek 21 sierpnia wyruszyła 95. Piesza Pielgrzymka Łódzka na Jasną Górę. Pamiętajmy w naszych modlitwach o pielgrzymujących pątnikach.


5

Z okazji 100. rocznicy powstania diecezji ksiądz arcybiskup Grzegorz Ryś zaprasza do udziału w pielgrzymce Archidiecezji Łódzkiej do Gniezna. Pielgrzymka odbędzie się w sobotę 12 września 2020 roku. Osoby chętne prosimy o zapisywanie, gdyż liczba miejsc jest ograniczona. Wyjazd nastąpi 12 września z Placu Wolności o godz. 6:00, koszt to 60 zł.


6

Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone indywidualnie i na konto parafialne, za dzisiejszą tacę oraz za tacę inwestycyjną, która wyniosła 5 250 zł.


7

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą możemy nabyć w zakrystii.


8

W ostatnim tygodniu odeszli od nas:

  1. Mirosława Jach - lat 64

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

Rodzinie i najbliższym przeżywającym śmierć bliskich im osób składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.