Ogłoszenia parafialne

28. Niedziela Zwykła

1

W całej Polsce obchodzimy dzisiaj Dzień Papieski. Niosąc w sercach pamięć o św. Janie Pawle II, przyjacielu młodzieży, inicjatorze Światowych Dni Młodzieży, wielkim wychowawcy wielu pokoleń, pragniemy włączyć się w dzieło stypendialne Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Bóg zapłać za wszelkie ofiary złożone do puszek po Mszach Św.


2

We wtorek 13 października zapraszamy na nabożeństwo fatimskie na godz. 18:00. Prosimy przynieść ze sobą świece. Przyjmujemy także intencje na mszę św. W tym dniu wyjątkowo nabożeństwo różańcowe będzie po mszy św. połączone z procesją.


3

W środę, 14 października przypada Dzień Edukacji Narodowej. Wspierajmy nauczycieli, katechetów i wychowawców naszą życzliwością, a przede wszystkim gorącą modlitwą.


4

Przed nami kolejny różańcowy tydzień. Przypominamy, że nabożeństwa październikowe odprawiane są codziennie o godz. 17:15. Dzieci i młodzież zapraszamy na te nabożeństwa w poniedziałki i czwartki.


5

Przyjmujemy już na wypominki jednorazowe, oktawalne, półroczne i roczne. Prosimy o wyraźne pisanie imion i nazwisk zmarłych.


6

Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone indywidualnie i na konto parafialne, które wpłynęły w ostatnim tygodniu oraz na dzisiejszą tacę. Pragniemy również przypomnieć, że w przyszłą niedzielę będzie zebrana taca inwestycyjna, która zostanie przeznaczona w całości na pokrycie kosztów za wykonane dotychczasowe prace hydrauliczne.


7

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.


8

W ostatnim tygodniu odeszli od nas:

  1. Stefania Szydłowska - l. 85
  2. Jolanta Ruta - l. 62
  3. Jerzy Kubacki - l. 77
  4. Karol Augustyniak - l. 63

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

Rodzinie i najbliższym przeżywającym śmierć bliskich im osób składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.