Ogłoszenia parafialne

Święto Świętej Rodziny

1

Dziś Niedziela Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Otoczmy modlitwą wszystkie rodziny parafii. Prośmy Boga o łaski dla nich na każdy dzień. Szczególnie módlmy się za te, które przeżywają trudny czas.


2

Zbliża się koniec roku. 31 grudnia zapraszamy o godz. 17:00 na dziękczynne nabożeństwo eucharystyczne, w czasie którego podziękujemy za dary i łaski otrzymane w minionym roku, będziemy błagać Boga o przebaczenie wszystkich naszych grzechów popełnionych indywidualnie i społecznie, a także prosić o błogosławieństwo Boże na rozpoczynający się nowy rok.


3

W piątek 1 stycznia uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze Święte o godz. 9:00, 10:30, 12:00 i 18:00. Jest to również Światowy Dzień Modlitw o Pokój. Ciągle słyszymy o nowych konfliktach, które wybuchają w różnych miejscach świata. W czasie modlitwy o pokój módlmy się także o opamiętanie dla tych, którzy dla własnych interesów sieją niepokój i wywołują konflikty.


4

W pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy na wspólny Różaniec o godz. 6:30, a po nim Msza Święta o Niepokalanym Sercu Najświętszej Maryi Panny i adoracja.


5

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień.


6

Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone indywidualnie i na konto parafialne oraz na tacę inwestycyjną, która wyniosła 5910 zł. Niech dobry Bóg wynagradza waszą hojność swoim błogosławieństwem.


7

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą możemy nabyć w zakrystii.


8

W ostatnim tygodniu odeszli od nas:

  1. Aleksander Sibilski - l. 72
  2. Mirosław Pietkiewicz - l. 87

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

Rodzinie i najbliższym przeżywającym śmierć bliskich im osób składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.