Ogłoszenia parafialne

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

1

Radość Wielkiej Nocy nadal w nas trwa. Chcemy jak niewiasty idące do grobu, by namaścić ciało Jezusa, odkryć ponownie, że On zmartwychwstał i tę radość ponieść w świat, dzielić się nią ze wszystkimi. Chrystus zmartwychwstał, śmierć nie ma już nad Nim władzy. Zmartwychwstał i my zmartwychwstaniemy!


2

Pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim, dzięki którym tak pięknie przeżywaliśmy Święte Triduum Paschalne w nowej świątyni. Panu kościelnemu, panu organiście, służbie liturgicznej oraz tym wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie tej świątyni, urządzili ciemnicę, grób Pański i przystroili kwiatami. Niech Zmartwychwstały spotka was na drodze waszego życia, jak uczniów idących do Emaus.


3

Jutro Poniedziałek Wielkanocny. Msze św. jak w każdą niedzielę.


4

Za tydzień, w Niedzielę Miłosierdzia Bożego, o godz. 15:00 spotkajmy się na godzinie miłosierdzia. Bóg nieustannie nas zaskakuje miłosierdziem okazywanym nam w przeróżny sposób. Niech nasza modlitwa będzie wyrazem wdzięczności Bogu.


5

Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone indywidualnie i na konto parafialne, a także na figurę św. Michała Archanioła oraz na dzisiejszą tacę.


6

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień.


7

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.


8

W ostatnim tygodniu odeszli od nas:

  1. Zenobia Wesołowska - l. 90

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

Rodzinie i najbliższym przeżywającym śmierć bliskich im osób składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.