Ogłoszenia parafialne

3. Niedziela Wielkanocy

1

Chrystus gromadzi nas na uczcie eucharystycznej, wyjaśnia nam pisma, w sakramentalnych znakach sam staje się pokarmem, byśmy nie ustali w drodze. W rozpoczynającym się Tygodniu Biblijnym prośmy Pana Jezusa szczególnie o to, aby pozwolił nam jeszcze bardziej ukochać i zrozumieć Pismo Święte. Wygospodarujmy w tym tygodniu nieco więcej czasu, abyśmy mogli sięgać po Biblię.


2

W piątek Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. W tym dniu podziękujemy Bogu za dzieło ewangelizacji nie tylko naszych rdzennych ziem, którego dokonał św. Wojciech.


3

Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone indywidualnie i na konto parafialne, a także na figurę św. Michała Archanioła oraz na dzisiejszą tacę gospodarczą, która będzie przeznaczona na pokrycie dalszych kosztów za wykonane tynki w budynku parafialnym.


4

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień.


5

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą możemy nabyć w zakrystii.


6

Pragniemy powiadomić, że pogrzeb p. Andrzeja Wołynkiewicza, długoletniego ministranta i lektora, będzie we wtorek na cmentarzu katolickim na Szczecińskiej o godz. 11:30.


7

W ostatnim tygodniu odeszli od nas:

  1. Halina Andryszek - l. 80

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

Rodzinie i najbliższym przeżywającym śmierć bliskich im osób składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.