Ogłoszenia parafialne

XV Niedziela Zwykła

1

Trwają wakacje. Dla nas, a zwłaszcza dla dzieci i młodzieży, niech staną się one okazją do pogłębienia wiary przeżywanej w bezpośrednim kontakcie z przyrodą. Przez piękno tej ziemi niech przemawia do nas sam Stwórca. Jednocześnie nie zapominajmy, że każdy katolik ma obowiązek uczestniczenia w niedzielnej Mszy Świętej.


2

Przypominamy, że wakacyjny porządek Mszy Świętych niedzielnych w naszej parafii jest następujący: 7:00, 9:00, 10:30 i 18:00. Nie ma Mszy św. o godz. 12:00.


3

W minionym tygodniu rozpoczęły się prace dekarsko-murarskie zmierzające do całościowego pokrycia i ocieplenia dachu nowego kościoła, a także dalszy montaż okien.


4

Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone indywidualnie i na konto parafialne oraz na dzisiejszą tacę inwestycyjną, która w całości będzie przeznaczona na budowę nowej świątyni.


5

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą możemy nabyć w zakrystii


6

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości osobiste bądź rodzinne, składamy najlepsze życzenia - błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga. W naszych modlitwach pamiętajmy również o dzieciach, młodzieży oraz dorosłych, którzy wyjeżdżają na wakacyjny wypoczynek i urlopy.


7

Zapowiedzi przedmałżeńskie pierwsze:

  1. Radosław GRZEGORCZYK - kawaler, parafia tutejsza
  2. Anna Ewa PASZEWSKA - panna, parafia tutejsza

Jeśli któraś z osób czytających zapowiedzi ma świadomość przeszkód zachodzących pomiędzy narzeczonymi proszona jest o powiadomienie kancelarii parafialnej.