OGŁOSZENIA

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 03.07.2022 R.

 1. Po raz kolejny Bóg zaprosił nas, abyśmy celebrowali tajemnicę Jezusa Chrystusa. On dla nas i naszego zbawienia umarł i powstał z martwych. Niech ta prawda wiary towarzyszy nam na drogach nowego tygodnia.
 2. We wtorek, 5 lipca, Msza święta i Nabożeństwo ku czci św. Michała Archanioła o godz. 18.00.
 3. W środę, 6 lipca, przypada liturgiczne wspomnienie Błogosławionej Marii Teresy Ledóchowskiej. Ten dzień jest świętem patronalnym Apostolstwa Chorych w związku ze wspomnieniem Najświętszej Maryi Panny Uzdrowienia Chorych. W modlitwie będziemy polecać Bogu wszystkich chorych i cierpiących, a także tych, którzy leczą i pielęgnują chorych.
 4. Również w środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.30.
 5. Czwartek, 7 lipca, będzie pierwszym czwartkiem miesiąca. Msza święta i modlitwa o uświęcenie kapłanów oraz o nowe powołania o godz. 18.00.
 6. W piątek Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 17.30.
 7. Przypominamy, że do końca sierpnia Msze św. niedzielne w naszej świątyni są o godz. 7.00, 9.00, 10.30 i 18.00, nie ma Mszy św. o godz. 12.00.
 8. Z sakramentu spowiedzi można skorzystać przed Mszą św.
 9. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone indywidualnie i na konto parafialne, a także na figurę św. Michała Archanioła oraz na dzisiejszą tacę.
 10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
 11. Wszystkim solenizantom i jubilatom życzymy obfitości Bożych darów i opieki Matki Najświętszej, a wyjeżdżającym na urlopy i wakacje – dobrego odpoczynku i szczęśliwych powrotów do domu.